Menu

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - 10 tabletten

Sinaspril Paracetamol 120 mg kauwtabletten is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel beter zien! Met paracetamol kunnen pijn en koorts worden aangepakt.

Beste deal

Prijzen Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - 10 tabletten

Winkel Prijs Verzendkosten Totaal Verzenddagen Beschikbaar Conditie
DeOnlineDrogist.nl 2,79 € 3,95 € 6,74 Op voorraad Nieuw Bekijk
Plein.nl 3,59 € 3,90 € 7,49 Op voorraad Nieuw Bekijk
Vergelijkeven.nl 8,85 € 3,95 € 12,80 Op voorraad Nieuw Kopen

Prijshistorie

Ontvang een prijsmelding

Product informatie

Sinaspril Paracetamol 120mg - Pepermuntsmaak - 10 tabletten
Sinaspril Paracetamol 120 mg kauwtabletten is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud. Kleine kinderen hebben snel een verkoudheid of griepje te pakken. En door de pijn of koorts kunnen zij zich best ellendig voelen…. Ouders willen natuurlijk niets liever dan hun kindje weer snel beter zien! Met paracetamol kunnen pijn en koorts worden aangepakt. Voordelen van Sinaspril kauwtabletten 120 mg paracetamol
  • Geschikt voor kindjes vanaf 3 maanden
  • Werkt snel bij koorts, griep, verkoudheid en bij pijn na inenting
  • De kauwtablet kan makkelijk worden fijn gekauwd om daarna door te slikken
  • Met een lekkere frisse pepermuntsmaak
  • Makkelijk te doseren door de breukstreepjes
  • De kauwtabletten kunnen worden fijngemaald om makkelijk te mengen met bijv. yoghurt
  • Ook verkrijgbaar in de vloeibare Sinaspril 120 mg paracetamol variant.

Product specificaties

Productinformatie
Type gezondheidsproduct: Geneesmiddel
Overige kenmerken
Aantal artikelen in verpakking: 10 stuk(s)
Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Verrijn Stuartweg 60, 1112 AX Diemen
Allergeneninformatie: Bevat
Bevat coffeïne: Nee
Bijzondere Bewaarvoorschriften: Bewaar dit product niet boven 25°C
CE markering: Niet van toepassing
Contra indicaties (niet gebruiken bij): Geschikt voor kindjes vanaf 3 maanden
Doelgroep: Kinderen
Dosering: 3 mnd. - 1 jaar: ½ tablet per keer. 1 - 2 jaar: 1 tablet per keer. 2- 4 jaar: 1- 1½ tablet per keer. 4-6 jaar: 1½ tablet per keer. 6-9 jaar: 2 tabletten per keer. 9-12 jaar: 3 tabletten per keer.
E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: [email protected]
Fabrikant Adres: Verrijn Stuartweg 26, N, 1112 AX Diemen
Fabrikant Naam: Cooper Consumer Health NL BV
Gebruik tijdens borstvoeding: Nee, in overleg met arts
Gebruik tijdens zwangerschap: Nee, in overleg met arts
Gebruiksaanwijzing: Gebruik: De kauwtabletten mogen 4 tot 6 maal per etmaal (24 uur) worden ingenomen. Aanbevolen dosering:* Kinderen van 3 mnd. – 1 jaar: ½ kauwtablet per keer * Kinderen van 1–2 jaar: 1 kauwtablet per keer * Kinderen van 2–4 jaar: 1–1½ kauwtablet per keer * Kinderen van 4–6 jaar: 1½ kauwtablet per keer * Kinderen van 6–9 jaar: 2 kauwtabletten per keer * Kinderen van 9–12 jaar: 3 kauwtabletten per keer. Sinaspril Kauwtabletten bevatten glucose.
Hoeveelheid werkzame stof: 120 mg
Indicaties (Werkt tegen): Werkt snel bij koorts, griep, verkoudheid en bij pijn na inenting
Ingrediënten: Sinaspril Paracetamol 120mg kauwtabletten bevatten per tablet 120 mg paracetamol
Inhoud in grammen: 100 g
Maximale bewaartemperatuur: 18 °C
Maximale dosering: 3 mnd. - 1 jaar: ½ tablet per keer. 1 - 2 jaar: 1 tablet per keer. 2- 4 jaar: 1- 1½ tablet per keer. 4-6 jaar: 1½ tablet per keer. 6-9 jaar: 2 tabletten per keer. 9-12 jaar: 3 tabletten per keer.
Medisch hulpmiddel: Nee
Mg werkzame stof: 120 mg
Minimum leeftijd: 3
Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Cooper Consumer Health NL B.V.
RVG Number: 12941
Speciaal voor kinderen: Ja
Substantie: Kauwtablet
Taal handleiding: Nederlands
Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: +31(0)205198300
Type pijnstiller: Paracetamol
Type self care medicine: AV
Verpakking breedte: 50 mm
Verpakking hoogte: 22 mm
Verpakking lengte: 122 mm
Verpakkingsgewicht: 0.02 kg
Verpakkingsinhoud: Doosje met 10 paracetamol voor kinderen
Werkzame stoffen: Sinaspril Paracetamol 120 mg kauwtabletten bevatten per tablet 120 mg paracetamol
EAN
EAN: 8713091024825

Anderen bekeken ook