Menu

Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

Healthypharm Ibuprofen Gel 5% is te gebruiken bij stijven en stramme spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat géén plekken op kleding achter. Wijze van gebruik:Masseer een ruime hoeveelheid gel zachtjes in totdat het door de huid is opgenomen.

Beste deal

Prijzen Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel

Winkel Prijs Verzendkosten Totaal Verzenddagen Beschikbaar Conditie
Plein.nl 3,99 € 3,90 € 7,89 Op voorraad Nieuw Bekijk
DeOnlineDrogist.nl 5,49 € 3,95 € 9,44 Op voorraad Nieuw Bekijk
Vergelijkeven.nl 10,84 € 3,90 € 14,74 Op voorraad Nieuw Kopen

Prijshistorie

Ontvang een prijsmelding

Product informatie

Healthypharm 5 % - Ibuprofen gel
Healthypharm Ibuprofen Gel 5% is te gebruiken bij stijven en stramme spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat géén plekken op kleding achter.Wijze van gebruik:Masseer een ruime hoeveelheid gel zachtjes in totdat het door de huid is opgenomen. Herhaal de verzorging een aantal keer, maximaal 4 keer per dag.Let op! Dit is een medisch hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing.

Product specificaties

Productinformatie
Type gezondheidsproduct: Medisch hulpmiddel
Overige kenmerken
Aantal artikelen in verpakking: 1 stuk(s)
Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
Allergeneninformatie: geen allergenen informatie bekend
Bevat coffeïne: Nee
Bijzondere Bewaarvoorschriften: koel en droog bewaren
Contra indicaties (niet gebruiken bij): Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen
Doelgroep: Kinderen en volwassenen
Dosering: Masseer een ruime hoeveelheid gel zachtjes in totdat het door de huid is opgenomen. Herhaal de verzorging een aantal malen, maximaal 4 keer per dag.
E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
Fabrikant Adres: Nieuwe Donk 3, 4879 AC Etten-Leur
Fabrikant Naam: Healthypharm
Gebruik tijdens borstvoeding: Nee, in overleg met arts
Gebruik tijdens zwangerschap: Nee, in overleg met arts
Gebruiksaanwijzing: Masseer een ruime hoeveelheid gel zachtjes in totdat het door de huid is opgenomen. Herhaal de verzorging een aantal malen, maximaal 4 keer per dag. Waarschuwingen Raadpleeg uw huisarts als Ibuprofen gel 5% na verloop van tijd geen verlichting biedt. Buiten bereik van kinderen houden. Op kamertemperatuur bewaren.
Hoeveelheid werkzame stof: 375 mg
Indicaties (Werkt tegen): Bij stramme of stijve spieren
Ingrediënten: IngrediëntenAqua, isopropyl alcohol, ibuprofen, hydroxymethylcellulose, benzyl alcohol, sodium hydroxide, hydrochloric acid.
Inhoud in grammen: 75 g
Maximale bewaartemperatuur: 25 °C
Maximale dosering: Maximaal 4 keer per dag de gel zachtjes inmasseren.
Medisch hulpmiddel: Nee
Mg werkzame stof: 375 mg
Minimum leeftijd: 12
Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
Speciaal voor kinderen: Nee
Substantie: Gel
Taal handleiding: Nederlands
Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
Type pijnstiller: Ibuprofen
Type self care medicine: Niet van toepassing
Verpakking breedte: 52 mm
Verpakking hoogte: 38 mm
Verpakking lengte: 132 mm
Verpakkingsgewicht: 0.11 kg
Verpakkingsinhoud: 5
Werkzame stoffen: Ibuprofen 5%, hydroxyethylcellulose, natrium hydroxide, benzylalcohol, isopropylalcohol en gezuiverd water
EAN
EAN: 8714632044968

Anderen bekeken ook