Menu

Citrosan Hete Citroendrank - Paracetamol & Vitamine C Zakjes met Poeder - 15 stuks

Citrosan bevat paracetamol en vitamine C. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Vitamine C kan indirect het weerstandsvermogen van het lichaam tegen infecties verhogen. Citrosan wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheidLees voor het kopen de aanwijzingen op de verpakking.

Beste deal

Prijzen Citrosan Hete Citroendrank - Paracetamol & Vitamine C Zakjes met Poeder - 15 stuks

Winkel Prijs Verzendkosten Totaal Verzenddagen Beschikbaar Conditie
DeOnlineDrogist.nl 11,49 € 3,95 € 15,44 Op voorraad Nieuw Bekijk
Plein.nl 11,49 € 3,90 € 15,39 Op voorraad Nieuw Bekijk
Vergelijkeven.nl 19,79 € 3,95 € 23,74 Op voorraad Nieuw Kopen

Prijshistorie

Ontvang een prijsmelding

Product informatie

Citrosan Hete Citroendrank - Paracetamol & Vitamine C Zakjes met Poeder - 15 stuks
Citrosan bevat paracetamol en vitamine C. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Vitamine C kan indirect het weerstandsvermogen van het lichaam tegen infecties verhogen.Citrosan wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheidLees voor het kopen de aanwijzingen op de verpakking. Werkzame stof: paracetamol, vitamine C

Product specificaties

Productinformatie
Risicowaarschuwing: Paracetamol kan bij teveel gebruik leveren nierklachten geven. Lees voor een veilige dosering de bijsluiter of raadpleeg je huisarts.
Type gezondheidsproduct: Geneesmiddel
Overige kenmerken
Aantal artikelen in verpakking: 1 stuk(s)
Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
Allergeneninformatie: Lees de bijsluiter
Bevat coffeïne: Nee
Bijzondere Bewaarvoorschriften: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking op een droge plaats beneden de 15 °C.
CE markering: Niet van toepassing
Contra indicaties (niet gebruiken bij): Allergie voor één van de werkzame stoffen in dit geneesmiddel.
Doelgroep: Kinderen en volwassenen
Dosering: 1-1, afhankelijk leeftijd
E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
Fabrikant Adres: Siriusdreef 14 1111, WT Hoofddorp
Fabrikant Naam: Bayer B.V.
Gebruik tijdens borstvoeding: Ja, in overleg met arts
Gebruik tijdens zwangerschap: Ja, in overleg met arts
Gebruiksaanwijzing: 4 uur tussen innames aanhouden; eventueel suiker toevoegen. Bij kinderen van 9 tot 11 jaar niet langer dan 1 dagen gebruiken. Bij geen verbetering van de klacht niet langer dan 14 dagen gebruiken zonder overleg met arts.
Hoeveelheid werkzame stof: 500 mg
Indicaties (Werkt tegen): Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid
Ingrediënten: Paracetamol, vitamine C, hulpstoffen: natriumcitraat, maïszetmeel, magnesiumcarbonaat, sucrose, natrium saccharine, citroenzuur, smaakstof (citroen), lactose, tartrazine (E102)
Maximale bewaartemperatuur: 15 °C
Maximale dosering: 3 - 6, afhankelijk leeftijd
Medisch hulpmiddel: Nee
Mg werkzame stof: 500 mg
Minimum leeftijd: vanaf 9 jaar
Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
Opslag condities: Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 15 °C.
RVG Number: 06294
Speciaal voor kinderen: Nee
Substantie: Sachet
Taal handleiding: Nederlands
Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt
Type pijnstiller: Paracetamol
Type self care medicine: AV
Verpakking breedte: 94.00 mm
Verpakking hoogte: 85.00 mm
Verpakking lengte: 59.00 mm
Verpakkingsgewicht: 0 kg
Verpakkingsinhoud: Citrosan Hete Citroendrank - 2 x 15 sachets
Werkzame stoffen: Paracetamol 500 mg , Ascorbinezuur 50 mg
EAN
EAN: 5000167046045

Anderen bekeken ook