3x Coldrex Hot Coldrex 10 sachets
Hot Coldrex Hot Coldrex is een hete citroendrank met paracetamol en vitamine C. De warme drank is voor de behandeling van de verschijnselen van pijn en/of koorts bij griep en verkoudheid. Eén zakje bevat 500mg paracetamol en 30mg ascorbinezuur (vitamine C). Hot Coldrex is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.
Prijzen 3x Coldrex Hot Coldrex 10 sachets
| Winkel | Prijs | Verzendkosten | Totaal | Verzenddagen | Beschikbaar | Conditie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| bol | 29,99 | Gratis | € 29,99 | Op voorraad | Nieuw | Bespaar nuBestel nu | ||
| Vergelijkeven.nl | 44,74 | Gratis | € 44,74 | Op voorraad | Nieuw | Sold out |
Prijshistorie
Ontvang een prijsmelding
Product informatie
3x Coldrex Hot Coldrex 10 sachets
Hot Coldrex
Hot Coldrex is een hete citroendrank met paracetamol en vitamine C. De warme drank is voor de behandeling van de verschijnselen van pijn en/of koorts bij griep en verkoudheid. Eén zakje bevat 500mg paracetamol en 30mg ascorbinezuur (vitamine C). Hot Coldrex is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.
- Warme citroendrank
- Werkt pijnstillend en koortsverlagend
- Bij griep en verkoudheid
- Geschikt voor veganisten
Product specificaties
| Risicowaarschuwing: | Paracetamol kan bij teveel gebruik leveren nierklachten geven. Lees voor een veilige dosering de bijsluiter of raadpleeg je huisarts. |
| Type gezondheidsproduct: | Geneesmiddel |
| Aantal artikelen in verpakking: | 3 stuk(s) |
| Allergeneninformatie: | Zie ingredientendeclaratie |
| Bevat coffeïne: | Nee |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften: | Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.<br />Bewaren: beneden 25°C. |
| CE markering: | Niet van toepassing |
| Contra indicaties (niet gebruiken bij): | Gebruik dit middel niet wanneer u allergisch bent voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. |
| Doelgroep: | Kinderen en volwassenen |
| Dosering: | Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: 1-2 sachets per keer. Kinderen van 12 tot 15 jaar: 1 sachet per keer. |
| Fabrikant Adres: | Postbus 6612 3002 AP Rotterdam |
| Fabrikant Naam: | Omega Pharma |
| Gebruik tijdens borstvoeding: | Nee, in overleg met arts |
| Gebruik tijdens zwangerschap: | Nee, in overleg met arts |
| Gebruiksaanwijzing: | Dosering: volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: 1 zakje per keer, zo nodig om de 4 uur herhalen tot maximaal 6 zakjes per 24 uur. Strooi de inhoud van 1 zakje in een glas of beker en vul deze voor de helft met warm water. Goed omroeren en opdrinken. Eventueel naar smaak suiker toevoegen. Hot Coldrex is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar. |
| Hoeveelheid werkzame stof: | 500 mg |
| Indicaties (Werkt tegen): | Bij griep en verkoudheid |
| Ingrediënten: | Hulpstoffen Bevat o.a. natriumcitraat en sucrose. |
| Maximale bewaartemperatuur: | 20 °C |
| Maximale dosering: | Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: maximaal 6 sachets per dag. Kinderen van 12 tot 15 jaar (40-55 kg) maximaal 6 sachets per dag. Kinderen van 12 jaar (30-45 kg) maximaal 4 sachets per dag. |
| Medisch hulpmiddel: | Nee |
| Mg werkzame stof: | 500 mg |
| Minimum leeftijd: | 12 |
| Opslag condities: | Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 15 °C. |
| RVG Number: | 06282 |
| Speciaal voor kinderen: | Nee |
| Substantie: | Poeder |
| Taal handleiding: | Nederlands |
| Type pijnstiller: | Paracetamol |
| Type self care medicine: | AV |
| Verpakkingsinhoud: | Coldrex Hot Drink - 3 x 10 sachets |
| Werkzame stoffen: | Paracetamol, vitamine C |
| EAN: | 6096217238293 |
