Techniek
1 - 23 van 23
Viessmann Modelltechnik
Viessmann Modelltechnik 5213 Viessmann Modellspielwaren Schakeldecoder Module, Zonder kabel, Zonder stekker
Viessmann Modelltechnik 5213 Schakeldecoder Module, Zonder kabel, Zonder stekker Decoder voor het in- en uitschakelen van permanente stromen voor lichtseinen, rijstroom,…
Phoenix Contact
Interface module Varioface-UM45-FLK Phoenix Contact 2962609 Inhoud: 1 stuk(s)
UM 45-FLK module met dubbele klem. Om de connector te beveiligen tegen onbedoeld losraken, worden bij de module lage en hoge vergrendelingen bijgeleverd…
Phoenix Contact
Interface module Varioface-UM45-D Phoenix Contact 2962722 Inhoud: 1 stuk(s)
UM 45-D module met dubbele klem.…
Phoenix Contact
Interface module Varioface-UM45-D Phoenix Contact 2962751 Inhoud: 1 stuk(s)
UM 45-D module met dubbele klem.…
Phoenix Contact
Phoenix Contact 2962735 UM 45-D15SUB/B Interface module Varioface-Modul UM45 Inhoud: 1 stuk(s)
UM 45-D module met dubbele klem.…
Phoenix Contact
Phoenix Contact 2962748 UM 45-D25SUB/B Interface module Varioface-UM45-D Inhoud: 1 stuk(s)
UM 45-D module met dubbele klem.…
Phoenix Contact
Phoenix Contact 1003824 GW HART USB MODEM USB-module 1 stuk(s)
USB HART-modem voor de ingebruikname, kalibratie en bewaking van HART-apparaten.…
Phoenix Contact
Phoenix Contact 2708863 PSI-REP-PROFIBUS/12MB PLC-uitbreidingsmodule 24 V/DC
Modulaire repeater voor potentiaalscheiding en bereikvergroting voor PROFIBUS tot 12 Mbit/s, 4-weg scheiding, geschikt voor railmontage, voeding 24 V DC…
Phoenix Contact
Phoenix Contact 2903264 RAD-PIG-RSMA/N-1 PLC-kabel
Phoenix Contact 2903264. Gewicht: 76,7 g, Aantal per verpakking: 1 stuk(s)…
Phoenix Contact
Phoenix Contact 2313096 PSI-REP-RS485W2 PLC-uitbreidingsmodule 24 V/DC
Modulaire repeater voor potentiaalscheiding en vergroting van het bereik voor RS-485-2-draads bussystemen tot 500 kbit/s, 4-weg-scheiding, op rail te monteren, voeding: 24 V…
Viessmann Modelltechnik
Viessmann Modelltechnik 5297 Locdecoder Module, Met stekker
Viessmann Modelltechnik 5297 Locdecoder Module, Met stekker Lastgeregelde en RailCom-compatibele miniatuur-multiprotocol-locdecoder voor DC, NMRA-DCC (2- en 4-cijferige adressen…
PFERD TOOLS
PFERD TOOLS PSA 12 A 400 42832040 Schuurblad Korrelgrootte (num) 400 (Ø) 12 mm 100 stuk(s)
Voor contourrijke en filigrane onderdelen. Er kunnen trapsgewijs verschillende oppervlaktekwaliteit van grof tot zeer fijn worden bereikt.Soorten aandrijving:- Buiggolfaandrijving- rechte…
PFERD TOOLS
PFERD TOOLS PSA 30 A 60 42832206 Schuurblad Korrelgrootte (num) 60 (Ø) 30 mm 100 stuk(s)
Voor contourrijke en filigrane onderdelen. Er kunnen trapsgewijs verschillende oppervlaktekwaliteit van grof tot zeer fijn worden bereikt.Soorten aandrijving:- Buiggolfaandrijving- rechte…
PFERD TOOLS
PFERD TOOLS PSA 30 A 120 42832212 Schuurblad Korrelgrootte (num) 120 (Ø) 30 mm 100 stuk(s)
Voor contourrijke en filigrane onderdelen. Er kunnen trapsgewijs verschillende oppervlaktekwaliteit van grof tot zeer fijn worden bereikt.Soorten aandrijving:- Buiggolfaandrijving- rechte…
PFERD TOOLS
PFERD TOOLS PSA 30 A 180 42832218 Schuurblad Korrelgrootte (num) 180 (Ø) 30 mm 100 stuk(s)
Voor contourrijke en filigrane onderdelen. Er kunnen trapsgewijs verschillende oppervlaktekwaliteit van grof tot zeer fijn worden bereikt.Soorten aandrijving:- Buiggolfaandrijving- rechte…
PFERD TOOLS
PFERD TOOLS PSA 12 A 120 42832012 Schuurblad Korrelgrootte (num) 120 (Ø) 12 mm 100 stuk(s)
Voor contourrijke en filigrane onderdelen. Er kunnen trapsgewijs verschillende oppervlaktekwaliteit van grof tot zeer fijn worden bereikt.Soorten aandrijving:- Buiggolfaandrijving- rechte…
PFERD TOOLS
PFERD TOOLS PSA 12 A 180 42832018 Schuurblad Korrelgrootte (num) 180 (Ø) 12 mm 100 stuk(s)
Voor contourrijke en filigrane onderdelen. Er kunnen trapsgewijs verschillende oppervlaktekwaliteit van grof tot zeer fijn worden bereikt.Soorten aandrijving:- Buiggolfaandrijving- rechte…
PFERD TOOLS
PFERD TOOLS PSA 30 A 320 42832232 Schuurblad Korrelgrootte (num) 320 (Ø) 30 mm 100 stuk(s)
Voor contourrijke en filigrane onderdelen. Er kunnen trapsgewijs verschillende oppervlaktekwaliteit van grof tot zeer fijn worden bereikt.Soorten aandrijving:- Buiggolfaandrijving- rechte…
PFERD TOOLS
PFERD TOOLS PSA 30 A 400 42832240 Schuurblad Korrelgrootte (num) 400 (Ø) 30 mm 100 stuk(s)
Voor contourrijke en filigrane onderdelen. Er kunnen trapsgewijs verschillende oppervlaktekwaliteit van grof tot zeer fijn worden bereikt.Soorten aandrijving:- Buiggolfaandrijving- rechte…
PFERD TOOLS
PFERD TOOLS PSA 30 A 600 42832260 Schuurblad Korrelgrootte (num) 600 (Ø) 30 mm 100 stuk(s)
Voor contourrijke en filigrane onderdelen. Er kunnen trapsgewijs verschillende oppervlaktekwaliteit van grof tot zeer fijn worden bereikt.Soorten aandrijving:- Buiggolfaandrijving- rechte…
Phoenix Contact
Phoenix Contact 2962803 UM 45-D37SUB/S Interface module Varioface-UM45-D Inhoud: 1 stuk(s)
UM 45-D module met dubbele klem.…
Viessmann Modelltechnik
Viessmann Modelltechnik 5296 Viessmann Modellspielwaren Locdecoder Module, Met kabel
Viessmann Modelltechnik 5296 Viessmann Modellspielwaren Locdecoder Module, Met kabel Lastgeregelde en RailCom-compatibele miniatuur-multiprotocol-locdecoder voor DC, NMRA-DCC (2…
Phoenix Contact
Phoenix Contact Doorgangsklem 10 stuk(s) PLC-VT/ACT 250, 250 V/DC, V/AC (max)
VARIOFACE-doorvoerklem (3-draads aansluittechniek, voor PLC-INTERFACE-actorserie…
