Power Dynamics
Categorie
Beoordeling
Voorraad
1 - 18 van 18
Power Dynamics
Power Dynamics PD410A Bi-amplified actieve speaker 10 800W
Klein maar fijn! De Power Dynamics PD410A is een actieve speaker met een 10 woofer voor kleine gelegenheden waarbij geen enorm volume gewenst is. Denk bijvoorbeeld aan een tuinfeest of een…
Power Dynamics
WiFi en Bluetooth speakerset - Power Dynamics WCS65 plafond inbouw luidsprekerset - 120W
Power Dynamics WCS65 plafond luidsprekerset 120W met WiFi en Bluetooth voor multi room oplossingen De Power Dynamics WCS65 WiFi / Bluetooth luidsprekerset is een 2x 60W inbouw…
Power Dynamics
Passieve speaker - Power Dynamics PDW8W - luidspreker met muurbeugel - 300 watt - 2-weg - 8''
De PDW8W van Power Dynamics is een krachtige passieve luidspreker met een vermogen van 300W. De speaker wordt geleverd inclusief een verstelbare…
Power Dynamics
Power Dynamics CSPB6 100V plafondspeaker 6,5 inch 10W wit
Deze plafondspeaker 100V 10W CSPB6 van Power Dynamics is geschikt voor het grote installatiewerk. Hierbij valt te denken aan 100V installaties in winkels, showrooms, kantoorpanden etc. Door…
Power Dynamics
Inbouw speakers - Power Dynamics WCS50 wifi en Bluetooth plafondspeakers - 100W
Power Dynamics WCS50 inbouw speakers met wifi en Bluetooth - 100W De Power Dynamics WCS50 WiFi / Bluetooth luidsprekerset is een set van 2 inbouw plafondspeakers van 50W. Door de…
Power Dynamics
Inbouw speaker (set van 2) - Power Dynamics ESCS5 plafond speaker low profile - 40W - 5.25 inch
Power Dynamics ESCS5 low profile 40W inbouw speaker set De ESCS5 is een inbouw speakerset die perfect is voor o.a. kantoren, wachtkamers, etc. De set is een low profile set wat wil zeggen dat de…
Power Dynamics
Power Dynamics PD415P professionele passieve 15 2-weg speaker 1400W
Succes gegarandeerd met de PD415P van Power Dynamics. Of je nou als DJ op zoek bent naar een goede luidspreker of op zoek bent voor een kantine of café de Power Dynamics PD415P is zeker de juiste…
Power Dynamics
Plafondspeakers Bluetooth - Power Dynamics NCBT8B speakerset - 80W - Zwart
Power Dynamics NCBT8B zwarte plafondspeakers Bluetooth - 80W De Power Dynamics NCBT8B is een set van 2 low profile plafondspeakers die op een strakke manier en met respect voor je…
Power Dynamics
WiFi en Bluetooth speakerset - Power Dynamics WCS80 plafond inbouw luidsprekerset - 140W
Power Dynamics WCS80 plafond luidsprekerset 140W met WiFi en Bluetooth voor multi room oplossingen De Power Dynamics WCS80 WiFi / Bluetooth luidsprekerset is een 2x 70W inbouw…
Power Dynamics
Plafond speaker - Set van 2 plafond inbouw speakers + versterker en luidsprekerkabel - Complete set voor kantoor, hal, wachtkamer, etc.
Power Dynamics inbouw speakers met versterker Met deze Power Dynamics set van twee plafond speakers + Bluetooth versterker en speakerkabel heb je in een handomdraai muziek in je…
Power Dynamics
Hoornluidspreker - Power Dynamics HS650 - ook voor buiten - 100V - 6,5'' - 50W
Met de HS650 hoornluidspreker van Power Dynamics voorzie je je terras, veranda, buitenlocatie, kantoor, etc. van (meer dan) een heerlijke achtergrondmuziek. De speaker is IP66 geclassificeerd wat…
Power Dynamics
Plafondspeakers Bluetooth - Power Dynamics NCBT5B speakerset - 40W - Zwart
Power Dynamics NCBT5B zwarte plafondspeakers Bluetooth - 40W De Power Dynamics NCBT5B is een set van 2 low profile plafondspeakers die op een strakke manier en met respect voor je…
Power Dynamics
Geluidsinstallatie met PDM25 100V versterker met Bluetooth & 4 CSPB5 plafondspeakers
Complete geluidsinstallatie voor universeel gebruik Op zoek naar een geluidsinstallatie voor in je kantoor, wachtruimte, werkkamer, winkel, etc.? Dan is deze Power Dynamics precies wat…
Power Dynamics
Plafondspeakers Bluetooth - Power Dynamics NCBT8 speakerset - 80W - Wit
Power Dynamics NCBT8 witte plafondspeakers Bluetooth - 80W De Power Dynamics NCBT8 is een set van 2 low profile plafondspeakers die op een strakke manier en met respect voor je interieur…
Power Dynamics
100V speaker - Power Dynamics HS40 hoornspeaker voor 100V systemen - 40W
Power Dynamics HS40 hoornluidspreker voor 100V omroepinstallaties De Power Dynamics HS40 is een weerbestendige hoornluidspreker en daardoor geschikt voor vast…
Power Dynamics
Hangende plafond speaker - Power Dynamics PDS40B hangende speaker - 100V & 8 Ohm - 5,25 inch - 2-weg - 30W - Zwart
Power Dynamics PDS40B zwarte hangende plafond speaker Met de Power Dynamics PDS40B voorzie je ruimtes met een hoog plafond op een nette manier van muziek. De PDS40B is…
Power Dynamics
Passieve speaker - Power Dynamics PDW8B - luidspreker met muurbeugel - 300 watt - 2-weg - 8''
De PDW8B van Power Dynamics is een krachtige passieve luidspreker met een vermogen van 300W. De speaker wordt geleverd inclusief een verstelbare…
Power Dynamics
Power Dynamics CSPB8 100V plafondspeaker 8 inch 15W wit
Deze plafondspeaker 100V 15W CSPB8 van Power Dynamics is geschikt voor het grote installatiewerk. Hierbij valt te denken aan 100V installaties in winkels, showrooms, kantoorpanden etc. Door…
