Nassau Fine Art
Categorie
Beoordeling
Vergelijkeven Keuze
Voorraad
1 - 24 van 27
Nassau Fine Art
1 stuks | Art Sensations Nassau Fine Schildersdoeken /Art canvas, 40cm x 50cm x 17mm
Welk meesterwerk je ook maakt, een leeg canvas is een geweldige plek om te beginnen. Stretched, kant en klaar om direct aan het werk te gaan, het canvas van de kunstenaar is het ideale werkoppervlak…
Nassau Fine Art
Acrylverf Set - 18 Delig - 36ML | Acrylic Paint Set
18-delige acrylverf set. Inhoud:* 18 tubes - 36ML* 18 verschillende kleuren (zie foto's)…
Nassau Fine Art
Nassau Schilder en Kleur Koffer 121-delig
Laat je creativiteit de vrije loop met de Nassau Fine Art Tekendoos! Deze uitgebreide schilderkist bevat alles wat je nodig hebt voor urenlang teken- en schilderplezier. Perfect voor zowel…
Nassau Fine Art
Nassau Fine Art 12-delige schildersdoeken set - formaat 50x70 cm - voor acryl-, olie- en aquarelverf - hoge kwaliteit canvas - perfect voor beginners en ervaren kunstenaars - goede prijs-kwaliteitverhouding
Deze Nassau Fine Art 12-delige set schildersdoeken is perfect voor kunstenaars van alle niveaus! Met een formaat van 50x70 cm bieden deze canvasdoeken voldoende ruimte om grotere kunstwerken…
Nassau Fine Art
Nassau Fine Art 8 delige schets en tekenset | Potloden | Grafietpotloden
Deze handige Metalen opbergbox met professionele grafietpotloden, is uitermate geschikt voor het schetsen en tekenen voor iedere kunstenaar!Dit artikel is voorzien van:* 6…
Nassau Fine Art
Aquarelkrijt van Nassau Fine Art - 10 kleuren - krijt en pastel voor volwassenen
Deze aquarel krijtjes van Nassau Fine Art geven een mooie kleurafgifte. Het zijn 10 verschillende kleuren Aquarelsticks. Met deze aquarelsticks…
Nassau Fine Art
Nassau Fine Art Schilderspalet Hout + 8 Penselen | Mengpalet | Penselen acrylverf | Mengpalet hout voor volwassenen | kwastenset
Nassau Fine Art SchilderspakketHouten Schilderspalet Ga lekker aan de slag met schilderen met behulp van dit handige houten schilderspalet met ovale vorm. Of je nu met…
Nassau Fine Art
Alcoholmarkers Nassau Arts duopunt set à 168 kleuren
Ontdek de veelzijdigheid van de Nassau Fine Art Stiften, perfect voor zowel volwassenen als kinderen die zich bezighouden met tekenen en kleuren. Deze set bestaat uit hoogwaardige alcoholstiften…
Nassau Fine Art
Round dual markers alcohol stiften 48 stuks
Round dual markers alcohol stiften 48 stuks. Bekijk de collectie en shop online bij Top1Toys!…
Nassau Fine Art
Lichtbak Art Sensations led A3
* Deze Led Lightpad op A3-formaat heeft een hoge lichtopbrengst. * De Lightpad is ideaal voor onder uw hobbywerkstuk, zoals canvassen voor Diamond Painting, tekenpapier en kopieerwerk. * Je kunt de…
Nassau Fine Art
Plakkaatverf Acrylic Set Compleet 24x59ml+12 Kwasten
Breng Uw Creativiteit tot Leven met de Nassau Fine Art Acrylverf Set Deze uitgebreide acrylverf set van Nassau Fine Art is speciaal samengesteld voor zowel beginners als…
Nassau Fine Art
Set van 10 zwarte Nassau Fine Art pigment Fineliners | Tekenpennen voor volwassenen | 9 fineliners zwart + 1 Zwarte brush pen | Drawing pen | Schetspen - Tekenen - Tekenenpen - Kalligrafeerpen - Inktstiften
Nassau Fine Art Tekenpennen SetPrachtige set fineliners met bijna alle puntdiktes + een gratis zwarte brush pen!Te gebruiken voor handlettering, bullet…
Nassau Fine Art
Canvasblok Nassau fine art 24x30cm 100% katoen 10 vel
Dit hoogwaardige A4-papier van 280 gram, gemaakt van 100% katoen, is perfect voor het schilderen met acryl, olie of gemengde technieken. Met een blok van 10 vellen ben je altijd klaar om je ideeën…
Nassau Fine Art
Nassau Fine Art Nassau acrylverf basis en pastelkleuren, 24x22ml
Nassau Fine Art - Acrylverf Sneldrogende acrylverf op waterbasis. Intense basis- en pastelkleuren. Te gebruiken op verschillende ondergronden zoals papier, hout en…
Nassau Fine Art
Creative Craft Group Viltstiften glas en porselein 12 stuks | 3 stuks
Verrijk je artistieke uitrusting met de Nassau Fine Art Glass & Porcelain Markers, perfect voor iedereen die graag personaliseert en decoreert! Deze set bevat 12 levendige kleuren, waaronder…
Nassau Fine Art
Nassau Fine Art Nassau acryl markerset - 10st.
Ontdek de Nassau Fine Art 10-delige Acrylmarkers Set, de ideale keuze voor elke creatieve geest. Deze premium set biedt een scala aan levendige kleuren die jouw artistieke visie tot leven brengen…
Nassau Fine Art
Nassau Acrylic markerset in windowbox - 20 pcs
Acrylic marker set, 20 pcs. in box. Explore your creativity with this acrylic ink set that contains 20 high-quality colors. Perfect for creating vibrant and detailed artwork on a variety of surfaces…
Nassau Fine Art
Professionele penselenset Nassau Fine Art| 10penselen
Nassau Fine Art Penselenset, bestaande uit 5 ronde penselen en 5 platte penselen. Deze penselen zijn geschikt voor olieverf, waterverf en acrylverf.Verzorging van penselen…
Nassau Fine Art
Nassau Pastel Round Dual Markers - 48 pcs
Deze set bevat 48 pastelgekleurde markers met dubbele punten, wat extra flexibiliteit biedt voor zowel fijne details als breder inkleuren. De zachte, gedempte kleuren zijn perfect voor tekenen,…
