Assortimentsdozen
1 - 8 van 8
KS Tools
KS Tools 515.0622 SlimPOWER kracht dopsleutelset, extra lang, voor alu-velgen, 3-dlg 1/2", 17, 19, 21 mm
Zeer robuust ontwerp Speciaal voor montage en demontage van wielen zeskant vierkante bus volgens DIN 3121 / ISO 1174 lange uitvoering voor…
KS Tools
KS Tools 515.1985 Pneumatisch kitpistool 600 ml
voor het verwerken van patronen en softpacks Ideaal voor lijmpatronen op siliconen- of acrylbasis voor het lijmen van voorruiten en de meeste achter- en zijruiten …
KS Tools
KS Tools 150.2520 Testset voor drukluchtsysteem van turbolader, 17-dlg
voor turbomotoren van personenauto's en bedrijfswagens, diesel en benzine Maakt een snelle diagnose mogelijk door op het laadluchtsysteem te drukken met een interne slangdiameter…
KS Tools
KS Tools 964.0135 RVS ringsteeksleutelset, gebogen, 9-dlg
gebaseerd op DIN 3113 Form A / ISO 3318 / ISO 7738 Bekpositie 15° schuin Ring 15° schuin Geschikt voor gebruik bij extreem lage temperaturen Extreem…
KS Tools
KS Tools 970.0610 Assortiment draadeinden, staal, M3x9mm-M10x21mm, 150-delig
Draadnagels van staalin stevige kunststof kofferEIGENSCHAPPENMateriaal: StaalVerpakking: Kunststof kofferSchroefdraadmaat: M3 x 9 mm - M10 x 21 mmInhoud verpakking: 1Delen in set:…
KS Tools
KS Tools 150.3205 Tweelots-schroevendraaierset, 20-delig
universeel toepasbaar voor gewone tweegaatsmoeren met verwisselbare moerparen elke tweegaatsmoeraanzetter vervangt 4 afzonderlijke sleutelmaten Traploos instelbaar…
KS Tools
Airco-lekdetector KS Tools 550.1192
Ideaal voor het lokaliseren van lekken in airconditioningsystemen Detecteert koudemiddelconcentratie in de omgevingslucht reageert op R134a, R12, R11, R500, R503, R22, R123…
KS Tools
Messenset, 27-delig KS Tools 907.2200
Deze plamuurmes set is ideaal voor het verwijderen van stickers, afdichtingen en lijmresten. Het is geschikt voor nog meer toepassingen door de grote variatie aan breedte van de plamuurmessen. U…
