Oscillerende multitoolaccessoires
1 - 24 van 68
KS Tools
Snijmes, recht, gebogen, lengte 50 mm KS Tools 140.2255
Voor de perslucht oscillatiesnijderspeciaal gereedschapstaalDe teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....…
KS Tools
Snijmes, recht, snijdiepte 35 mm KS Tools 140.2263
Voor de perslucht oscillatiesnijderspeciaal gereedschapstaalDe teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....…
KS Tools
Snijmes, recht, gebogen, lengte 90 mm KS Tools 140.2256
Voor de perslucht oscillatiesnijderspeciaal gereedschapstaalDe teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....…
KS Tools
Snijmes, gebogen, gebogen, diepte 55 mm KS Tools 140.2261
Voor de perslucht oscillatiesnijderspeciaal gereedschapstaalDe teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....…
KS Tools
KS Tools 150.0838 Ontgrendelgereedschap, Bosch BMK
Ontgrendelgereedschap, Bosch BMKDe teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....…
KS Tools
KS Tools 140.2470 Spatbordtrekker, groot
Geschikt voor het uittrekken van de spatbordenuniverseel passend dankzij verschillende bogenook geschikt voor het uitlijnen van koplampenopeningen en deurzuilentrekkracht verdeelt zich bij het…
KS Tools
KS Tools 1512719 Haakse schroevendraaier Inbus 19 mm 19 mm
Lange uitvoeringconform DIN ISO 2936doorgehardgefosfateerdspeciaal gereedschapsstaalDe teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....…
KS Tools
KS Tools 1512735 Haakse schroevendraaier Inbus 3/4 inch
Lange uitvoeringconform DIN ISO 2936doorgehardgefosfateerdspeciaal gereedschapsstaalDe teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....…
KS Tools
KS Tools 9638292 9638292 Zeskant Steeksleutels 25 mm 25 mm 1 (25 mm)
6-kantvoor bediening met draaipenvonkvrijexplosiebestendigcorrosiebestendigslijtvastaluminium brons (niet-ijzerlegering)De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald…
KS Tools
KS Tools 9638354 9638354 Zeskant Steeksleutels 19 mm 19 mm Zeskant
6-kantvonkvrijexplosiebeveiligdcorrosiebestendigslijtvastaluminium brons (niet-ijzerlegering)De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....…
KS Tools
KS Tools 9638326 9638326 Zeskant Steeksleutels 88 mm 88 mm
6-kantvoor bediening met draaipenvonkvrijexplosiebestendigcorrosiebestendigslijtvastaluminium brons (niet-ijzerlegering)De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald…
KS Tools
KS Tools 9638366 9638366 Zeskant Steeksleutels 32 mm 32 mm
6-kantvonkvrijexplosiebeveiligdcorrosiebestendigslijtvastaluminium brons (niet-ijzerlegering)De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....…
KS Tools
KS Tools 9638371 9638371 Zeskant Steeksleutels 37 mm 37 mm
6-kantvonkvrijexplosiebeveiligdcorrosiebestendigslijtvastaluminium brons (niet-ijzerlegering)De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....…
KS Tools
KS Tools 9638356 9638356 Zeskant Steeksleutels 21 mm
6-kantvonkvrijexplosiebeveiligdcorrosiebestendigslijtvastaluminium brons (niet-ijzerlegering)De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....…
KS Tools
KS Tools 9638360 9638360 Zeskant Steeksleutels 25 mm 25 mm
6-kantvonkvrijexplosiebeveiligdcorrosiebestendigslijtvastaluminium brons (niet-ijzerlegering)De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....…
KS Tools
KS Tools 9638365 9638365 Zeskant Steeksleutels 30 mm 30 mm
6-kantvonkvrijexplosiebeveiligdcorrosiebestendigslijtvastaluminium brons (niet-ijzerlegering)De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....…
KS Tools
KS Tools 9638298 9638298 Zeskant Steeksleutels 32 mm 32 mm
6-kantvoor bediening met draaipenvonkvrijexplosiebestendigcorrosiebestendigslijtvastaluminium brons (niet-ijzerlegering)De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald…
KS Tools
KS Tools 9638318 9638318 Zeskant Steeksleutels 67 mm
6-kantvoor bediening met draaipenvonkvrijexplosiebestendigcorrosiebestendigslijtvastaluminium brons (niet-ijzerlegering)De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald…
KS Tools
KS Tools 9638302 9638302 Zeskant Steeksleutels 36 mm
6-kantvoor bediening met draaipenvonkvrijexplosiebestendigcorrosiebestendigslijtvastaluminium brons (niet-ijzerlegering)De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald…
KS Tools
KS Tools 9638305 9638305 Steeksleutels 41 mm
6-kantvoor bediening met draaipenvonkvrijexplosiebestendigcorrosiebestendigslijtvastaluminium brons (niet-ijzerlegering)De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald…
KS Tools
KS Tools 9638387 9638387 Zeskant Steeksleutels 70 mm 70 mm
6-kantvonkvrijexplosiebeveiligdcorrosiebestendigslijtvastaluminium brons (niet-ijzerlegering)De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....…
KS Tools
KS Tools 9638389 9638389 Zeskant Steeksleutels 75 mm
6-kantvonkvrijexplosiebeveiligdcorrosiebestendigslijtvastaluminium brons (niet-ijzerlegering)De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....…
KS Tools
KS Tools 9638276 9638276 Zeskant Steeksleutels 9 mm 9 mm 9 mm
6-kantvoor bediening met draaipenvonkvrijexplosiebestendigcorrosiebestendigslijtvastaluminium brons (niet-ijzerlegering)De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald…
KS Tools
KS Tools 9638277 9638277 Zeskant Steeksleutels 10 mm
6-kantvoor bediening met draaipenvonkvrijexplosiebestendigcorrosiebestendigslijtvastaluminium brons (niet-ijzerlegering)De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald…
